Prekių ženklai

COLIBRA ir Karpinski Jewellery

COLIBRA ir Karpinski Jewellery papuošalai užburia merginas ir moteris savo unikaliu ir išskirtiniu dizainu ir nuostabiais SWAROVSKI kristalais. ­­­­­­­

 FĖJŲ DULKĖS atstovauja prestižiniems COLIBRA ir Karpinski Jewellery ženklams Lietuvoje.

COLIBRA savo veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 20 metų, šiandien ji yra pramonės lyderė savo šalyje – Lenkijoje. Naudodama tik pačias pažangiausias technologijas bei naujausias meninės išraiškos priemones, leido šiam prekės ženklui užimti pirmaujančią vietą juvelyrinės bižuterijos gamyboje ne tik savo, bet ir užsienio šalių rinkose. COLIBRA gaminiai yra žinomi dėl aukštos kokybės bei originalaus dizaino. Juvelyrinės bižuterijos meistrai  įkvėpimo semiasi meno istorijos literatūroje, dalyvaudami pasaulinėse juvelyrikos parodose bei sekdami pasaulio mados tendencijas  bei naujienas. To pavyzdys – puikaus dizaino ir aukštos kokybės juvelyriniai gaminiai. COLIBRA gaminiai patenkins kiekvienos moters išrankiausią skonį, suteiks unikalumo Jūsų įvaizdžiui - jausitės išskirtinė ir nepakartojama.

Visi COLIBRA ir Karpinski Jewellery gaminiai yra padengti 24 karatų auksu ir sidabru. Papuošalų gamyboje naudojami visoje Europoje gerai žinomi CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements kristalai. COLIBRA ir Karpinski Jewellery papuošalai gaminami tik iš antialerginio metalo, neturi nikelio, todėl alergijos tikimybė yra labai maža. Papuošalų gamyboje naudojama speciali apsaugojanti juvelyrinių gaminių – sidabro ir aukso paviršių nuo dilimo technologija – elektroforezės metodas (pagal Austrijos licenciją). Naudojant šia technologiją gaminių paviršius net ir ilgainiui dėvimas nekinta ir išlieka aukštos kokybės. Tai ne tik gražu, bet ir funkcionalu.

COLIBRA ir Karpinski Jewellery sukurti papuošalai skirti stilių jaučiančioms, madą bei juvelyriką mylinčioms merginoms ir moterims. Svarbiausia, kad kiekviena galės atskleisti save, pasirinkdama išskirtinio dizaino kaklo papuošalus, seges, auskarus, klipsus, apyrankes, pakabukus ir daug kitų nepakartojamų gaminių.

 

Jei turite papildomų klausimų - rašykite el. paštu info@fejudulkes.lt 

 

FĖJŲ DULKĖS © 2012 All Rights Reserved. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.