Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga
FejuDulkes.lt gerbia kiekvieną savo klientą, kuris apsilanko ir perka mūsų internetinėje parduotuvėje, teisę į privatumą. Todėl mes saugome Jūsų pateiktus asmens duomenis ir įsipareigojame jų neatskleisti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Jūsų užsakymu susijusias paslaugas. Be Jūsų leidimo duomenys nebus  perduodami trečioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu. Visais kitais atvejais, tretiesiems asmenims, bet kokie Jūsų asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
 
Autorinės teisės
Šioje svetainėje esantis turinys, prekių ženklai, logotipai ar kiti autorinių teisių objektai išimtine teise priklauso įmonei, valdančiai FejųDulkes.lt internetinę parduotuvę ir šių prekių savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją, naudoti tinklapyje esančią medžiagą, nuotraukas, logotipus Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų apibrėžtomis formomis ir būdais.
 
 
Jei turite papildomų klausimų - rašykite el. paštu info@fejudulkes.lt arba skambinkite tel. +370 659 30340.
 
FĖJŲ DULKĖS © 2012 All Rights Reserved. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.